TARGI POZNAŃ - MARZEC 2019

 Targi poznańskie już prawie 100 lat znajdują się wśród liderów branży w Europie Wschodniej i Środkowej. Co roku na Międzynarodowe Targi Poznańskie przybywa ponad milion osób. Jest to miejsce częstych imprez branżowych, gdzie liderzy w swojej branży mogą zaprezentować nowości ofertowe przez firmę.

 Każdego miesiąca organizowane są targi z wielu branż. Miesiąc marzec to przede wszystkim: Golden Marketing Conference , Alternative Fuels Technology czy Poznań Motor Show.

 GOLDEN MARKETING CONFERENCE (19-20 marca)

 Golden marketing Conference to dwa dni poświęcone głównie tematyce digital marketingu tj. sztuczna inteligencja w reklamie, budowa przewagi nad konkurencją, dzięki wykorzystaniu nowych technologii czy optymalizacji działań marketingowych skoncentrowanych na osiągnięciu wyznaczonych celów. W tym wydarzeniu bierze udział 23 prelegentów, którzy na co dzień mają do czynienia z reklamą. Każde wystąpienie trwa ok. 40 min, dzięki czemu zyskasz wiedzę na temat narzędzi, które okażą się przydatne w organizacji pracy i pozwolą na zwiększenie efektywności pracy. Jeżeli prowadzisz firmę bądź po prostu chcesz być na bieżąco z nowościami jest to wydarzenie, którego nie możesz ominąć.  

 SAKRALIA (22-23 marca)

 Sakralia to wydarzenia skierowane głównie dla księży i osób zainteresowanych tematyką religijną. Znaleźć tutaj można głównie przedmioty do wyposażenia kościołów. Dla osób z północnej i zachodniej Polski jest to moment na zapoznanie się z ofertą panującą na rynku oraz szansa na zakup przedmiotów liturgicznych w znacznie niższej cenie.

 ALTERNATIVE FUELS TECHNOLOGY (28-31 marca)

 Alternative Fuels Technology to wydarzenie poświęcone alternatywnym źródłom paliwowym. Chodzi tutaj o zmniejszenie ilości emisji spalin, co ma olbrzymie znaczenie na przyszłe potrzeby rynku. Obecnie najpopularniejszymi źródłami paliw alternatywnych są wodór, LPG, LNG, CNG. Dzięki temu, że Polska plasuje się na trzecim miejscu pod względem ilości samochodów napędzanych gazem jest to idealne miejsce na podjęcie dalszych kroków idących w kierunku poprawy sytuacji ekologicznej na rynku motoryzacyjnym.

 POZNAŃ MOTOR SHOW (28-31 marca)

 Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Największe targi o tej tematyce w Europie Środkowej. Podczas targów Motor Show możemy liczyć na najnowsze premiery motoryzacyjne, konkursy, spotkanie z gwiazdami czy jazdy offroad.